Eti puf ile kardan adam yapımı

979
Eti puf ile kardan adam yapımı,eti puftan kardan adam

Yapılışı oldukça kolay olan Eti puf ile kardan adam yapımı ile hazırlayacağınız kardan adamları doğum günü ve yılbaşı partilerinde kullanmak isterseniz ; pasta malzemeleri satılan yerlerden elde edebileceğiniz iki katlı pasta şeklinde ki strafora çöp şişleri batırarak servis ederseniz, çok daha göz alıcı bir sunum elde edebilirsiniz.

Özellikle çocukların ilgisini fazlası ile üzerine çeken Eti puftan kardan adamları hazırlarken malzemeleri arttırarak kişi sayısına göre kardan adam elde edebilirsiniz.Parti konseptinize uygun kurdeleler kullanarak rahatlıkla şık bir görüntü elde edebileceğiniz kardan adamları bonibon yerine havuç burun hazırlamak isterseniz;

Turuncu renkte ki  şeker hamurundan minik havuçlar hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu havuçları bir gece bekletirseniz iyice sertleşmesini sağlarsınız,böylece kardan adamların burun kısmına rahatlıkla havuçları yerleştirebilirsiniz.

Eti puf ile kardan adam yapımı

MALZEMELERİMİZ: (10 adet kardan adam için)

  • 20 adet Hindistan cevizli Eti puf
  • 1 kutu bonibon
  • Taş çikolata
  • 10 adet çöp şiş çubuğu
  • 10 adet poşet (arzuya göre)
  • Kurdele

Eti puf ile kardan adam yapımı,eti puftan kardan adam

Eti puf ile kardan adam yapımı

Eti pufları görselde ki gibi çöp şişe geçirdikten sonra bonibonları hafifçe batırarak burun ve taş çikolataları hafifçe bastırarak göz ve düğme kısmını yaptıktan sonra poşetlere geçirerek kurdele ile bağlayabilirsiniz.

AFİYET OLSUN…